Розділи сайту
Червоне – Дениші, корисне і приємне
Перебуваючи в санаторії, дякуючи дітям, збулося моє давнє бажання: відвідати палац родини Терещенків у Денишах. Наскільки я цього хотіла – стільки смутку залишилося в душі.





І велично – доторкнулася до історичної, колись яскравої, архітектурної пам’ятки і, разом з тим, боляче споглядати цю зруйновану красу. Дивлячись на рисунок: як було і що стало…. 😢😢😢
Андрійчук Тетяна Григорівна
Коментарі
1 comment
Leave a comment
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

..Дивишся “сучасне ” і думаєш про “минуле”..Дисонанс у голові.Не дбаємо, забуваємо,не цінуємо свої скарби таких пам”яток.От би щоби хоч якоюсь крихтою 3D варіанту відродити наші перлинки,котрих по усій Україні тьма_тьмуща..